• O nas

Cześć.
Z tej strony Magda i Marcin. Witaj na ekoszopka.pl - miejscu w którym znajdziesz najlepsze produkty codziennego użytku przyjazne środowisku.

Idea otwarcia sklepu powstała z miłości i szacunku do naszej planety. Od lat staramy się żyć zgodnie z ideami dbałości o otaczającą nas rzeczywistość. Lubimy chłonąć naturę i podróżować do miejsc w których widok zapiera dech w piersiach. Liczymy na to, że kolejne pokolenia będą mogły zobaczyć i przeżywać to samo co my.
Zgodnie z zasadą małych kroków zdecydowaliśmy, że zmiana nawyków zakupowych jest pierwszym z wielu do polepszenia kondycji naszej planety i w konsekwencji zatrzymania piękna, które nas otacza.

W naszym sklepie, co do zasady, nie znajdziecie produktów zapakowanych w plastik, jeśli nie pochodzi on z recyklingu lub jest wielokrotnego użytku. Paczki pakujemy w kartony do ponownego wykorzystania a jako wypełniaczy używamy ekologicznych materiałów. Większość z naszych produktów może pochwalić się certyfikatami potwierdzającymi wysoką jakości substancji naturalnych stosowanych do ich wytworzenia, jak i świadczących o stosowaniu zasad zrównoważonego rozwoju podczas ich produkcji.
Nasza oferta jest ograniczona - sprzedajemy tylko wyselekcjonowane pozycje, które mają pozytywne opinie i cieszą się uznaniem wśród użytkowników. W naszym "magazynie" nie posiadamy wielu sztuk produktów aby przypadkiem nie doprowadzić do ich przeterminowania.

Zachęcamy do podglądania naszych serwisów społecznościowych gdzie od czasu do czasu ogłosimy jakąś promocję, konkurs lub podlinkujemy jakiś ciekawy artukuł. Sami również czasem coś napiszemy na naszym blogu.

Jeśli macie jakieś propozycje/uwagi/wątpliwości śmiało piszcie do nas na: info@ekoszopka.pl
Jeżeli jesteście producentem/hurtownikiem lub innym podmiotem chcącym podjąć z nami współpracę zapraszamy do kontaktu na: biuro@ekoszopka.pl

Pamiętajcie, że wbrew pozorom, razem możemy naprawdę dużo!

Miłego dnia!

Magda&Marcin

mm.jpg