• Karta podarunkowa 100 zł

Karta podarunkowa na zakupy w naszym sklepie

100.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13
Paczkomaty InPost 13
Poczta Polska 15
Poczta Polska (Pobranie) 18
Kurier 18
Kurier (Pobranie) 23
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Karta podarunkowa, 100 zł, ekoszopka.pl

Kartę podarunkową wysyłamy tylko w formie elektronicznej. Kartę wysyłamy na wskazany w zamówieniu adres email chyba, że na info@ekoszopka.pl prześlesz nam informację, że mamy przesłać kartę na innego maila. Możesz również wskazać konkretną datę i godzinę kiedy mamy wysłać kartę.

Przy składaniu zamówienia wybierz jakąkolwiek formę dostawy. Jeżeli zamawiasz tylko kartę nie opłacaj zamówienia (w kwocie znajdą się ewentualne koszty przesyłki - chyba, że cena przesyłki wynosi 0 - wtedy od razu możesz je opłacić). Twoje zamówienie zaktualizujemy w ciągu kilkunastu minut i damy Tobie znać, że zamówienie jest przygotowane i gotowe do opłacenia.

Jeżeli chcesz aby karta miała inną kwotę – złóż zamówienie na którąkolwiek z kart i nie opłacaj zamówienia. Na mail info@ekoszopka.pl napisz nam kwotę jaka ma być na karcie. Po zaktualizowaniu kwoty otrzymasz od nas maila, że Twoje zamówienie jest gotowe do zapłacenia.

Instrukcja korzystania z karty:

Kod z karty wpisz w polu „Mam kupon rabatowy”.

Karta jest ważna do 31/12/2023.

Wartość karty nie podlega wymianie na gotówkę.

Jeżeli Twoje zamówienie będzie o wartości niższej niż kwota wskazana na karcie pozostała wartość przepada.

Jeżeli Twoje zamówienie będzie o wartości wyższej niż kwota wskazana na karcie pozostałą część możesz zapłacić przez szybkie płatności lub przelewem.

Kartą można opłacić przesyłkę jeżeli kwota Twojego zamówienia będzie niższa niż 100 zł. Wpisz kod z karty i po złożeniu zamówienia nie opłacaj go tylko poczekaj na maila z dalszymi instrukcjami. Skontaktujemy się z tobą w przeciągu max. 24 godzin.

Kartę można łączyć z innymi kodami rabatowymi, które czasem udostępniamy w różnych mediach społecznościowych. W tym celu przy składaniu zamówienia należy zastosować kod z promocji a potem napisać do nas na maila info@ekoszopka.pl kod z karty. Poczekaj na maila od nas z informacją, że Twoje zamówienie zostało zaktualizowane i z dalszymi instrukcjami. Skontaktujemy się z tobą w przeciągu max. 24 godzin.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny